A do třetí třídy

už jsem chodila do ZŠ v Buštěhraděu Kladna. Taky pěkný. Ale vzorná jsem fakticky nebyla :-)

tretitrida

Příspěvek byl publikován v rubrice Kdo jsem já?. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u A do třetí třídy

  1. JANOVA napsal:

    Mohli by být na Tebe hrdí! Paní spisovatelka! A to ještě neřekla poslední slovo!!!
    Držím ti palečky, potažmo palce!!!

  2. Qenda napsal:

    jenom malinečko…

  3. JANOVA napsal:

    Že jsi nebyla vzorná, nevěřím! Ten kukuč pilné žákyňky.

  4. Zantovsky napsal:

    Tak to užje velká holka (o;

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>