Honza Paulík, ten milý chlapec, se nemůže neusmát nad krásnou fotkou. A také si nepostesknout, jaké to byly skoro bezstarostné časy. Také je to z těch tváří všech zúčastněných dobře znát….. Honza PS: Odpověď pro Janovu: Kdo ví, v kolika se z kluka stane pravý chlap ….. (stane -li se kdy). :-))
Honza Paulík, ten milý chlapec, se nemůže neusmát nad krásnou fotkou. A také si nepostesknout, jaké to byly skoro bezstarostné časy. Také je to z těch tváří všech zúčastněných dobře znát….. Honza
PS: Odpověď pro Janovu: Kdo ví, v kolika se z kluka stane pravý chlap ….. (stane -li se kdy). :-))
No jo, růže v trní…
Tak hezký den.
Když pro mě jsou to pořád kluci moji, i když mají nějaký ten křížek…
…já jsem myslela, že chodíš na pivo s chlapama…
Fotky máš čím dál tím vydařenější.
MSF