třída, už jsmevětší, vyspělejší… Nade mnou opět Honza Paulík, který se mi nedávno svěřil, že v sedmé už mě nemiloval, neb jeho srdéčko okouzlila jiná, ale v takové třetí, čtvrté, jsem byla jeho favoritka.

Milý chlapec, povídám to pořád…
třída, už jsmevětší, vyspělejší… Nade mnou opět Honza Paulík, který se mi nedávno svěřil, že v sedmé už mě nemiloval, neb jeho srdéčko okouzlila jiná, ale v takové třetí, čtvrté, jsem byla jeho favoritka.

Milý chlapec, povídám to pořád…
Je milej pořád stejně, kluk jeden…zasněnej :-))
Se nedivím, Honzíka jsi převýšila kukučem. MSF