No a sedmá

třída, už jsmevětší, vyspělejší… Nade mnou opět Honza Paulík, který se mi nedávno svěřil, že v sedmé už mě nemiloval, neb jeho srdéčko okouzlila jiná, ale v takové třetí, čtvrté, jsem byla jeho favoritka.

sedmatrida

Milý chlapec, povídám to pořád…

Příspěvek byl publikován v rubrice Kdo jsem já?. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u No a sedmá

  1. Qenda napsal:

    Je milej pořád stejně, kluk jeden…zasněnej :-))

  2. JANOVA napsal:

    Se nedivím, Honzíka jsi převýšila kukučem. MSF

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>