Vaječný koňak, vaječný koňak, houska se škvarkovou pomazánkou, vaječný koňak, pomeranč,mandarinka, vaječný koňak, houska se salámem, maso z pánve se sýrem, hranolky, tatarka, zeleninový salát, limonáda s umělým sladidlem.
Hodinový spánek
Bolest, křeče, nevolnost, hlava v záchodové míse, bolest, bolest, bolest, křeče, chůze. Leh, klek, sed, dřepy, mísa, vzdechy, steny, bílá tvář, sanitku proboha ne!, bolest, pláč, řev, prosím sanitku…
To byl Novoroční žlučníkový záchvat
P.S. A to všechno během pouhých tří hodin
Ad Nero,smekán, když jsi našel struhadlo na česnek, musel jsi lustrovat stránky dlouho.
MSF
Ale báječně,to se mi taky bude hodit,mám ráda tyhle pitominky, co mi usnadní život. Vidíte, kam až jsme se dostali… Nakonec přece: láska prochází žaludkem :-)))
FW:JANOVA
Jj četl jsem to sice chápu co tím chtěl „básník“ říci, ale asi bych to ve svém případě pokud bych to potřeboval řešil jinak vzhledem k mým zkušenostem s českým zdravotnictvím. Po zkušenostech s veřejným zdravotnictvím, když jsem měl úraz a i problémy s páteří našemu zdravotnictví opravdu nedůvěřuji. V obou případech mi zachránil soukromý zdravotní sektor, ale za nemalé peníze (kterých ovšem nelituji když šlo o zdraví) – a možná mi zachránilo i to, že jsem svým způsobem střelec a nebál jsem se to zkusit bez jakéhokoliv předchozího doporučení. Navíc jednou v životě jsem byl u psychiatra kvůli vydání zbrojního průkazu a mohl jsem pouze konstatovat, že ten doktor byl na tom daleko hůře než jeho pacienti v čekárně…takže tam nikdy…..no třeba máš jiné zkušenosti a snad i lepší….-:))
PS:Co mi ovšem na Tvých stránkách opravdu zaujalo na první pohled bylo struhadlo na česnek a dá se téměř stejné objednat i po netu což také učiním -:) http://www.keramika-kunstat.cz…tm (prostě jak jde o jídlo -:))) )
ad Nero,kukni na http://www.skorka.bloguje.cz….php
Možná pochopíš, co jsem měla na mysli.
MSF
no teda….prej čuně….-:) já nešel vyžrat celou lednici, ale jenom si trošíčku ďobnout….-:)
FW: JANOVA
Myslím, že by si každý své problémy vyřešit sám…s tím psychologem se mi to zdá trošku přehnané…..osobně si nedovedu představit, že by mě někdo cizí mluvil do vztahu….vždycky se musí dohodnout ti dva co spolu žijou ….a buď to jde nebo ne……všechno ostatní je dle mého názoru pouhé oddalování rozpadu vztahu….ale co člověk to jiný názor….kdo ví třeba to u někoho pomůže….
Ne vždycky byla romantika.Jestli je to u vás tak, jak popisuješ, můžeš se rozhodnout k odchodu nebo situaci řešit pomocí odborníků. Mám pocit, že stojíš v bažině. Čím více se bráníš propadání, tím více tě stahuje. Jedině psycholog je schopen odhalit příčiny partnerského selhávání.
MSF
Já to jeho přecpávánísice okomentuju, ale on mlčí. Je mu to jedno, ať se vymluvím a dám mu pokoj.
Není to taková romantika jako u vás
Víš, on ten Tvůj Levmusí mít vždycky pravdu. Nechtěj chlapa předělávat, musí na to přijít sám.
Taky nerada vidím, když se ráno cpe teplým tostem z MT a tatarkou. Ale říkám si, když mu to chutná…
Když jsem doma kázala o svalovém krunýři, cvičení a posilovně byla jsem v nemilosti. Ledacos přecházím mlčením a dostalo se mi díků a chvály za ženskou do nepohody.
MSF
Takhle v noci?Ty čuně
No hlavně, že mu druhý den už zase chutnalo -:) a o tom to je…..-:) řízeček, stehýnko, jitrničky, salámky, párečky…..sakra už mám z Vás hlad jdu navštívit lednici…-:)
A co myslíš?Druhý den už zase dlabal ty svoje nezdravý salámy a deset rohlíků… No stačí Ti to? Jeho rozhodnutí
Uvedená kombinaceby zabila i vola. Přesně podle zásady, že si každý musí sáhnout na rozpálená kamna sám. MSF
Já jsem muto říkala, neposlechl a pak trpěl. Já byla vpohodě, neb vím, co je žlučník.
Už ho nemám, ale stejně jsem opatrná.
To já o vánoce snědl jenom tři řízky a hromadu salátu a nic mi nebylo….teda raděj jsem to zalil bylinkovým katalyzátorem z Karlových Varů…..ale buď už míň vydržíš a nebo toho bylo tolik, že by to nevydržel ani kůň a na to je rada prostá….nepřežírat se!!!! Co na to jde jiného říct….