Horoměřice – Zpočátku se zdálo, že bude Sokolovna poloprázdná,ale kolem čtvrt na tři se parket zaplnil velmi precizně vyrobenými maskami. Baletka, Krakonoš, Břišní tanečnice a Čarodějnice si odnesli ceny za nejhezčí masky, ale všechny ostatní si zasloužily přinejmenším obdiv a uznání za snahu. Motýl s velkými křídly, vodníci, kašpárci, myšky, kočičky, Říman, kohout, Obrovský budík, princezny, dívka s husou nebo Spidermani se pustili do tance s vervou a naplno.
Po půlhodince skotačení přišly na řadu dovednostní disciplíny. Projít překážkovou dráhu zvládl hravě každý. Chůze po kladině nebo hod míčem na koš už si vyžádalo notnou dávku soustředění. A skládat puzzle či písmena a číslice, na to měli až ti větší. Ale s pomocí maminek a tatínků si všichni odnesli z každého stanoviště razítko za splnění úkolu.
Samozřejmě nechyběla ani bohatá tombola a malé občerstvení. Nikdo neodešel s prázdnou a radost v očích dětí nebrala konce. Celým odpoledne přítomné bravurně provedla paní M. Sadílková. Ona i pomocnice Sokolnice měly plné ruce práce. Vždyť dětí bylo bezmála sto čtyřicet.
Druhé březnové nedělní odpoledne se opravdu vydařilo!
jeden ze Spidermanů
Tak to je správný superman…..Moc se nám líbí, tedy hlavně synkovi, může na kostýmu oči nechat 😉
Bingo!I když to může vypadat, že ho všude strkám, nedalo mi to, abych ho sem nedala, protože on se moc těšil…
Podle očíbych řekla, že za Spidermana byl i Ondra.
MSF