Statenice / Únětice – To se zase řádilo! Tradicí se stal maškarní den, kdy odpoledne patří sál únětické Sokolovny dětem a večer dospělým.
Ve dvě hodiny přivítal všechny děri klaun a zábava mohla začít. Jindy pustý sál se začal hemžit princeznami a zvířátky, nechyběla ani bílá paní, Spidermani či doktorky a na poslední chvíli dorazili i králivi v klobouku. Tanec, vřískot, radost a promenáda v maskách předcházely bloku, kdy se každá maska představila a předvedla básničku či písničku. Klauni rozdali sladké balíčky každému, kdo přišel. A pak, k údivu a radosti všech spadla odkudsi zhora na parket spousta nafouknutých balónků. A to byl teprve tanec. Ve čtyři, když skončilo veselí, se nikomu domů nechtělo. Aby odchod tolik nebolel, dostaly děti u východu omalovánky s pohádkami. A přípravy na večer mohly začít.
Že jsou dospělí stále dětmi, předvedli od půl osmé. Pan farář, servírka, Rákosníček, zdravotnický personál, Sněhurka i děvče z Tyrol byli výborní. Ale zdaleka to nestačila na starou babku s holí, kterou opravdu nikdo nemohl poznat. Vítězství za nejlepší masku ji právem neminulo. Hlavním programem byla velká travesti show Sandra, která vyvolala obrovské nadšení a aplaus. Tombola a organizace celé akce na jedničku. Dík patří Čarodějnicím od Juliány, které vše pečlivě připravily a zajistily. Celým večerem skvostně, jako vždycky, provázela k tanci a poslechu kapela City M.Tvaroha. Na poslední autobus se nikomu nechtělo. A to, že se čas posunul o hodinu dopředu, vůbec nikomu nevadilo. Dospí se to jindy. Poslední březnová sobota se opravdu povedla.

Hádáš dobře!Sestřička je se mnou nějak spjata, už od nepaměti :-))
Díky, že jsi s námi. Měj se překrásně, Jenn!!!
Hádám dobře, že ta sestřička jsi ty? A posílám pozdravení Tobě i ONdrovi.Ačkoliv nebloguji,pořád Tě čtu. Pa…