Willy Fog dorazil i k nám

Statenice – Cestou kolem světa známé kreslené postavičky se nechali inspirovat aktéři dětského dne ve Statenicích. Během pár minut jste se ocitli v Číně, Anglii, Francii, Egyptě, na Havaji … Děti hledaly rozdíly na obrázku, poznávaly luštěniny – což mnohým menším dalo docela zabrat, neboť např. čočku jich většina znala až ve vařené podobě na talíři k obědu. Nevadí, malí mají nárok. Prolézt látkovým tunelem byla legrace a strefit se hřebíkem připevněným na dlouhém provázku a prutu spíš otázka trpělivosti. Všichni pilně hledali keramické střepy v písku, házeli mince do sklenice s vodou, mohli si zastřílet ze vzduchovky nebo se dozvědět spoustu zajímavého o včelách. O sladké odměny nebyla nouze a nechyběla ani dětská tombola. Nikdo neodešel s prázdnou.
Opravdovou lahůdkou byla pro účastníky všech věkových kategorií projížďka na koních Báře a Vojtovi. „Jsou to koníčci pro všechno, hlavně k dětem,“ řekl hrdě pan Miloň Pišl ze soukromé jezdecké stáje v Ruzyni. Rodiče neváhali vystát dlouhou frontu, aby dopřáli svým ratolestem požitek z pohledu z koňského sedla. První letní den přinesl ideální počasí. O večerní program se postarala kapela KIX 63.
P.S. Willy Fog tu opravdu byl. S úsměvem se procházel po hřišti, potom všem zamával a pokračoval v cestě. Kdoví, kam má namířeno teď.

mydva
povedlo se mi být jednou i z druhé strany…

micek
náročná disciplína – spadlo mu to jen dvakrát

cocka
nám taky dělala čočka malinko problém, ale mák a rýži poznal bezpečně…Doučí se to!

willy
ONdra si Willyho ukořistil, malinko se ostýchal (prcek), ale nakonec se zadařilo

nakoni
a nakonec si nechal tuhle slast. Byť nechtěl nikdy sednout ani na poníka, a taky to neudělal ( v zoo ho obcházel velkým obloukem), tady se třásl na koňský hřbet od první chvíle, co ho uviděl. Byl štastný a že prý jak to půjde, rád by se svezl. Věřte mi, slzu jsem zamáčkla…

Příspěvek byl publikován v rubrice V roli novinářky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Willy Fog dorazil i k nám

  1. šárka napsal:

    Sluší vám to!Ondru nezapřeš,je celá maminka.Škoda, že mi kluci už odrostli.Docela bych na nějakou akci taky vyrazila, ale mrňousů se mi nějak nedostává.Budu si muset počkat až na vnoučata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>