„Ondro, nebudu ti dávat jíst na noc, budeš tlustej…!“ „Můj trenér je taky silnej, tak já můžu taky,“ řekl klidně.
pozn.: trenér je velmi prostorově výrazný. Taková trochu kulička. Ale ONdra tvrdí, že to je sval…. Jak to v šesti letech dokáže posoudit nevím :-))
Dej mu napapat. Bude velkej, silnej a samý „sval“.:-)
Já mám očifšude :-))
Čau,
no pokud se necpe na noc každý den a nevypadá jako kulička, tak proč mu to zakazovat. Co já vím, tak za mých (našich) mladých let jsme se vrátili v noci třeba z kina a když byl hlad, tak se člověk najed třeba v půlnoci -:))))
A dneska to občas taky o moc lepší není……protože občas musím na zákaznické akce typu rautu a tam se taky člověk krmí ještě po půlnoci…..i když je fakt, že podobné akce moc v lásce nemám…..lépe řečeno pokud nemusím, tak se jim obloukem vyhnu, ale ne pokaždé to jde. Tak proč dětem zakazovat něco co sami dospělí velmi rádi porušují. A pokud to není pravidelně, tak ať si dá klidně řízek v deset večer ono mu to taky neublíží. A navíc on to narozdíl od některých dospělých aspoň přes den vylítá….
PS: Ty mě vidíš? Já Tebe ne…-:)))))
Ale jinak Tě taky rád vidím….
ČAO!!!jak jako chudinka…. :-)) on si to vybere přes den :-))
Ráda Tě vidím!
Chudinka děťátko……ani najíst nedostane….-:)))))))