Trenér jako modla?

„Ondro, nebudu ti dávat jíst na noc, budeš tlustej…!“ „Můj trenér je taky silnej, tak já můžu taky,“ řekl klidně.

pozn.: trenér je velmi prostorově výrazný. Taková trochu kulička. Ale ONdra tvrdí, že to je sval…. Jak to v šesti letech dokáže posoudit nevím :-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Ondrovy hlášky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Trenér jako modla?

  1. jimmy napsal:

    Dej mu napapat. Bude velkej, silnej a samý „sval“.:-)

  2. Qenda napsal:

    Já mám očifšude :-))

  3. nero napsal:

    Čau,
    no pokud se necpe na noc každý den a nevypadá jako kulička, tak proč mu to zakazovat. Co já vím, tak za mých (našich) mladých let jsme se vrátili v noci třeba z kina a když byl hlad, tak se člověk najed třeba v půlnoci -:))))
    A dneska to občas taky o moc lepší není……protože občas musím na zákaznické akce typu rautu a tam se taky člověk krmí ještě po půlnoci…..i když je fakt, že podobné akce moc v lásce nemám…..lépe řečeno pokud nemusím, tak se jim obloukem vyhnu, ale ne pokaždé to jde. Tak proč dětem zakazovat něco co sami dospělí velmi rádi porušují. A pokud to není pravidelně, tak ať si dá klidně řízek v deset večer ono mu to taky neublíží. A navíc on to narozdíl od některých dospělých aspoň přes den vylítá….

    PS: Ty mě vidíš? Já Tebe ne…-:)))))
    Ale jinak Tě taky rád vidím….

  4. Qenda napsal:

    ČAO!!!jak jako chudinka…. :-)) on si to vybere přes den :-))

    Ráda Tě vidím!

  5. Nero napsal:

    Chudinka děťátko……ani najíst nedostane….-:)))))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>