Holubice – Podzimní fotbalovou sezónu zahájili žáci přátelským zápasem
mužstev TJ Holubice a AFK Horoměřice. Zápas byl pro holubické slavnostní i tím, že zástupce Generali Pojišťovny a.s.- p. K. Zimmermannová předala hráčům dar v podobě dresů, míčů a brašny. Tím byli přijati pod křídla hlavního sponzora a nutno říct, že se konečným výsledkem 5:2 zapsali velmi dobře.
Po prvním hvizdu píšťalky, jemuž předcházelo společné fotografování,


zahájila zástupkyně sponzora utkání slavnostním výkopem a pak vypukl zápas plný nadšení, dravosti a emocí.

Holubičí nastoupili pod vedením trenérů R. Ježka a P. Kačírka a horoměřičtí měli ve svém čele B.Mrázka a L. Lorence. Posíleni několika novými, i když malými hráči, se statečně rvali s míčem, ale na výhru to nestačilo. Fakt prohry jim nesmazal úsměvy z tváří a po malém občerstvení odjeli hrdě domů.
Domácí i hostující hráče a diváky přivítal předseda TJ Sokol Holubice Fr. Mareš. Celému utkání nadšeně přihlížela i paní starostka E. Ježková. Všichni podporovali hráče a po utkání nešetřili chválou. Přejme mladým sportovcům hodně zdraví, sil a elánu do dalších utkání!

nejmladší posila v horoměřickém týmu – můj ONdra 

… a trefil !

dohráno a jdeme domů !
text i foto: Qenda 17.9.2008
Tak hodně zdaru ONdrovi do toho sportu…..Jinak moc zajímavá reportáž. 😉