Pod křídly lva

Holubice – Podzimní fotbalovou sezónu zahájili žáci přátelským zápasem

mužstev TJ Holubice a AFK Horoměřice. Zápas byl pro holubické slavnostní i tím, že zástupce Generali Pojišťovny a.s.- p. K. Zimmermannová předala hráčům dar v podobě dresů, míčů a brašny. Tím byli přijati pod křídla hlavního sponzora a nutno říct, že se konečným výsledkem 5:2 zapsali velmi dobře.
Po prvním hvizdu píšťalky, jemuž předcházelo společné fotografování,

spolecna

tym

zahájila zástupkyně sponzora utkání slavnostním výkopem a pak vypukl zápas plný nadšení, dravosti a emocí.

hra

Holubičí nastoupili pod vedením trenérů R. Ježka a P. Kačírka a horoměřičtí měli ve svém čele B.Mrázka a L. Lorence. Posíleni několika novými, i když malými hráči, se statečně rvali s míčem, ale na výhru to nestačilo. Fakt prohry jim nesmazal úsměvy z tváří a po malém občerstvení odjeli hrdě domů.
Domácí i hostující hráče a diváky přivítal předseda TJ Sokol Holubice Fr. Mareš. Celému utkání nadšeně přihlížela i paní starostka E. Ježková. Všichni podporovali hráče a po utkání nešetřili chválou. Přejme mladým sportovcům hodně zdraví, sil a elánu do dalších utkání!

on
nejmladší posila v horoměřickém týmu – můj ONdra :-)

nabranu
… a trefil !

strenerem
dohráno a jdeme domů !

text i foto: Qenda 17.9.2008

Příspěvek byl publikován v rubrice V roli novinářky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Pod křídly lva

  1. Jenn napsal:

    Tak hodně zdaru ONdrovi do toho sportu…..Jinak moc zajímavá reportáž. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>