Konečně spolu!

Smáli se na sebe už z dálky. Štíhlá blondýnka se silnou vrstvou make-upu,
který už moc nedržel pohromadě za sebou táhla obrovský kufr. Byla zjevně vyčerpaná po dlouhé cestě.

Vyzáblý pihovatý elegán v dlouhém kabátě a klobouku se šálou ležérně přehozenou kolem ramen výskal radostí. Úsměvy, výkřiky, mávání.

Už to vypadalo, že ji ten kufr povalí. Že ho ani nedovleče a nechá ho ležet uprostřed chodníku. On stál a široce se na ni smál.

Konečně se k němu dobelhala. On se ani nepohnul a přitiskl ji k sobě. Jeho obrovské ruce ji celou schovaly. Make-up zanechal stopy na jeho oblečení. Tak ať. Ona to pak vypere. Ta chvíle objetí byla nekonečná. Její umělé řasy na něj dojatě mrkaly a jeho tělo cítilo každé její nadechnutí. Lidi je obcházeli, občas někdo zakopl o kufr, co ležel nešikovně v cestě. Ale jim to nevadilo. Měli jeden druhého. Když se od sebe po předlouhé chvíli odpoutali, ona si uhladila sukýnku, zvedla svůj kufr a táhla jej dlouhou rušnou ulicí. Klopýtala na vysokých podpatcích. On šel vedle ní s rukama v kapsách a jeho ležérně přehozená šála vlála ve větru, který jim šlehal do očí…..

Příspěvek byl publikován v rubrice Příběhy psané životem. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 komentářů u Konečně spolu!

  1. asperia napsal:

    když jedete ve veř.dopr.prostředku, tak podle mých pozorování starý lidi pustí sednout spíš holka než kluk. zvláštní. a to si sedí a kolikrát ani nemají chlapci těžkou tašku nebo tak.

  2. jimmy napsal:

    V USA zcela normální. Dnes. Kamarád tam, postaru, podržel dveře jedné dámě a vysloužil si označení chlípníka který ji sexuálně obtěžuje. Na policii měl pak co vysvětlovat. Jestli se budeme držet těchto vzorů, dopadneme stejně.

  3. JANOVA napsal:

    Chybí rodinné vzory.Asi mu ten kufr měla drze vrazit do ruky.

  4. Jak píše Abu….Úsměvné, ale bohužel často velmi reálné.

  5. Qenda napsal:

    jojo,je to tak…

  6. abu napsal:

    Jojo to je život. Jaký si to uděláš takový to máš. Už od první věty jsem tipovala jestli to dopadne takto… Každou chvíli vidím podobné dvojice. Ale vídám i ty dvojice, kdy on otvírá před ní dveře, pomáhá jí z kabátu a nechává ji nést maximálně květinu od něj 😀 hezký den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>