Tak už to má za sebou,to moje koťátko. Vlastně jsme to prožívali, myslím, všichni daleko víc než ON…

kytičku ze zahrádky nesl hrdě

s nostalgií před školou

nechyběla ani babička (s dědou)

po krátkém proslovu pana ředitele se žáčci představili…,

pak si to šli zkusit do lavice

a nakonec dostali zmrzlinový pohár.
A je to…