Starosti

Vystoupila jsem z auta,všechny věci moje i ONdrovy a jak jsem toho měla plné ruce, upadla mi ONdrova pantofle ( kterou jsme měli stejně jen tak do počtu, neboť chodí všude bos). Povídám:
„Podáš mi, prosím tě, tu pantofli, Ondrí? Beztak je tvoje. Tak bys mi mohl aspoň pomoct.“
„To mám teda dneska starosti,“ povzdechl si když se ohýbal. „Tak ty mi koupíš zmrzlinu, já jí celou sním a teď ti ještě musím podat pantofli…“

Příspěvek byl publikován v rubrice Ondrovy hlášky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Starosti

  1. popelka napsal:

    -))) ještě že ho máš….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>