Něco ze žákovskýc knížek 6

Když musíš, tak musíš:

– Váš syn považuje za samozřejmé se při hodině matematiky procházet po lavicích.

– V hodině tělesné výchovy si odešel zakouřit.

– Při výletě do Terezína se nechal zavřít do plynové komory.

– Honza zakřičel: „Ticho!“ , třída ho vyslyšela a on ze sebe
vypustil toxické plyny, což bylo slyšet po celé třídě.

– Při hodině hraje piškvorky a pak buď nadává, nebo se hlasitě raduje.

– Olizuje temperové barvy a diví se, že pak zvrací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Čeština je krásná. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 komentářů u Něco ze žákovskýc knížek 6

  1. perličky ze školních lavic jsou nepřekonatelné ;o) …někdy se až jeden diví,co že to ty naše mozky dokáží vyprodukovat

  2. Qenda napsal:

    A nebo tyanilinky co byly jedovatý…… hlavně modrá a zelená :-)

  3. bezcigarety napsal:

    Když zavzpomínám na dětství…
    …jsou mi nějak povědomé ty temperky. Nebo to byly vodovky? :-)))))

  4. Qenda napsal:

    Víš, bezesporumáš určitě pravdu, ale tady je podstata věci až na druhém místě.

    Tady jde hlavně o tu srandu…..

    Ale moc dobře Ti rozumím.

  5. JANOVA napsal:

    Bohužel,tomu já se nemohu smát. Jsou to smutné obrázky z dějin našeho současného školství.
    Když si představím, jak děcka z nejchudších zemí prahnou po vzdělání, měli by je ty naše haranty na chvíli vyměnit, aby věděli, zač je života loket.
    Práva dětí to ANO, ale zodpovědnost? NÉÉÉ!
    MSF

  6. Qenda napsal:

    Ani já si nejsem jistá,myslím, že nebyly, ale jak jsem koupila, tak prodávám…

  7. HezkéJen si nejsem jist, jestli v Terezíně byly plynové komory. Terezín nebyl přímo vyhlazovací tábor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>